Dantų balinimas „Beyond“ sistema | Centro „Denticija“
Registracija telefonu: +370 610 07 778
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Dantų balinimas

Odontologijos klinikoje Centro Denticija“ dantų balinimas atliekamas efektyvia ir saugiausia pasaulyje amerikietiška „Beyond“ sistema. Ši technologija garantuoja balansą tarp gydymo laiko, saugumo ir komforto. 

Kaip veikia „Beyond“ technologija?

Kiek laiko trunka procedūra?

Dantų balinimas trunka apie 30-45 min., tačiau prieš atliekant šią procedūrą yra būtina profesionali burnos higiena, kurios trukmė – 45-60 min. Atliekant abi procedūras, odontologo kabinete praleisite kiek daugiau nei valandą ir galėsite džiaugtis pastebimai šviesiais ir sveikai atrodančiais dantimis.

Koks efektas garantuojamas?

Po balinimo procedūros dantys pabąla vidutiniškai 4-6 atspalviais. Dantų balinimas padeda išlaikyti baltą ir sveiką šypseną ilgam – galima efekto garantija iki 2 metų. Net ir jei laikui bėgant dantų spalva šiek tiek pakinta, po profesionalios burnos higienos procedūros vėl galėsite susigrąžinti norimą dantų baltumą.

beyonddantu balinimas beyond sistema

Kaip derėtų rūpintis dantimis po balinimo procedūros?

Centro „Denticijos“ odontontologijos klinikos burnos higienistė Sandra Petrovaitė pataria vengti gazuotų gėrimų, nes jie suaktyvina patogeninių bakterijų burnoje dauginimąsi, nerūkyti, vartoti kuo mažiau kavos, arbatos, raudono vyno dažiklių savo sudėtyje turinčių gėrimų bei maisto produktų. Taip pat derėtų atsisakyti spalvotos dantų pastos. Išsamesnę informaciją apie burnos ertmės priežiūrą po balinimo procedūros klinikoje Jums suteiks specialistės.

SVARBU! Mūsų klinikoje naudojama speciali balinimo medžiaga antibiotikų (tetraciklino) pažeistiems dantims! To neturi kitų firmų balinimo sistemų naudotojai.

Paslaugą išbandė muzikos ir kino žvaigždė Lada Dance odontologijos klinika centro Denticija rūpinasi Rusijos garsenybės Lados Dance burnos sveikata

Rusijos muzikos ir kino garsenybė Lada Dance savo rūpesčius patikėjo odontologijos klinikos centro „Denticija“ profesionalams. Rusijos garsenybei buvo atlikta profesionali burnos higiena ir dantų balinimas „Beyond“ sistema.

Po atliktų procedūrų atlikėja džiaugėsi: „Viskas! Radau savo odontologijos kliniką, – sakė Lada Dance. – Prieš kurį laiką man buvo atliktas balinimas prabangioje Maskvos klinikoje, tačiau efekto nebuvo, o ir po procedūros skaudėjo dantis, atsirado dantų jautrumas. Šįkart gydymas nesukėlė nemalonių emocijų, o ir rezultatu esu patenkinta.“

Kam nederėtų atlikti procedūros?
  • Vaikams iki 18 metų dantų balinimas yra uždraustas įstatymiškai.
  • Nėščioms moterims ir maitinančioms krūtimi.
  • Asmenims, sergantiems dantenų ligomis.
  • Asmenims, alergiškiems peroksidui.
  • Asmenims, kurių dantų audiniai pažeisti karieso, nudilimų, įskilimų.
  • Asmenims, kurių dantenos pažeistos daugybine recesija (dantenų atsitraukimas).
  • Dantų balinimo patartina vengti, kol pacientas nešioja breketus. Geriausio balinimo rezultato pasiekiama, kai breketai jau nuimti ir yra atlikta profesionali burnos higiena.
SVARBU ŽINOTI:
  • Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl dantų plombavimas ir dantų protezavimas turi būti atliekami po balinimo (praėjus bent 2 savaitėms, kol nusistovės spalva).
  • Dantims, stipriai pažeistiems tetraciklino ar kitų antibiotikų, gali prireikti daugiau nei vienos procedūros. Tarp procedūrų privalu daryti bent dviejų savaičių pertrauką.