Profesionali burnos higiena | Centro „Denticija“
Registracija telefonu: +370 610 07 778
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai būtinybė, norint išsaugoti ir ilgai džiaugtis sveika burnos ertme. Klinikos Centro „Denticija“  burnos higienistė Sandra Petrovaitė yra orientuota į pacientų išsamios burnos sveikatos būklės ištyrimą, požymių, susijusių su burnos ligomis, diagnozavimą bei paciento edukavimą.

Burnos higiena – ne tik dantų šepetėlis ir siūlas

Tam, kad burnos ertmė būtų tinkamai prižiūrėta, neužtenka valyti dantis ryte ir vakare, kartais pasinaudoti dantų siūlu ar skalavimo skysčiu. Šios burnos higienos priemonės negali 100 procentų pašalinti minkštųjų ir kietųjų apnašų (dantų akmenų), kurios kaupiasi Jūsų burnoje.

Dantų šepetėlis, net ir naudojant jį itin atsakingai, išvalo tik 60 proc. dantų paviršiaus. Besikaupiančios apnašos nulemia tai, jog burnoje imate jausti prastą skonį, kvapą, atsiranda kariesas. Ir tai dar ne blogiausia. Laiku nepašalinus visų minkštųjų ir kietųjų apnašų, kyla grėsmė gleivinės ir periodonto ligoms, galinčioms baigtis dantų iškritimu.Profesionali burnos higiena padės užtikrinti, jog breketai nepaliks balkšvų dėmių ant dantų paviršiaus, dantų nepažeis kariesas.

Vizito metu Jums bus suteiktos šios paslaugos:
  • Intraoralinės kameros pagalba gydytoja leis Jums įsitraukti į gydymo procesą ir parodys Jūsų burnos ertmės būklės nuotraukas prieš bei po atliktos procedūros.
  • Nors procedūra neskausminga, Jums paprašius burnos higienistė atliks vietinę nejautrą.
  • Ultragarsinio skalerio, oro abrazijos bei kitų specialių intrumentų pagalba nuo visų dantų paviršių ir dantenų kišenių nuvalomos kietosios ir minkštosios apnašos; danties poliravimui naudojami „KAWO“ perlai.
  • Pigmentinės apnašos, susidariusios nuo nuolatinio kavos, arbatos, cigarečių naudojimo, pašalinamos naudojant „AIR-FLOW“ sistemą (stipri vandens ir suspausto oro srovė kartu su kalio karbonato milteliais).
  • Dantys ir plombos nupoliruojami specialiu šepetėliu ir pasta tam, kad apnašos kauptųsi lėčiau.
  • Jei indikuotina, atliekama fluoro lako aplikacija, kuri padeda apsauganti dantis nuo karieso.
  • Po procedūros, gydytoja atsako į visus paciento klausimus, parenka tinkamiausią dantų pastą, šepetėlį, skalavimo skystį ir kt.
Nepamirškite. Profesionali burnos higiena – tai profilaktika. Nuotraukos darytos intraoraline kamera!

bursno higiena prieš_centro denticijaburnos higiena po_centro denticija