15% nuolaida protezavimui išimamomis plokštelėmis

15% nuolaida protezavimui išimamomis plokštelėmis
Daugelis svajojame apie gražią šypseną. Kelią tam pastoja įvairios bėdos: vienam – nulūžęs krūminis dantis, kitam – nuskilęs priekinis, vyresnio amžiaus žmonėms prisireikia ir visos burnos protezavimo. Technologijoms žengiant pirmyn, galimybių turėti idealią šypseną daugėja. Bet kaip tinkamai pasirinkti?

Pirmas žingsnis – drąsiai išsakyti lūkesčius

Prieš sėsdami į odontologo kėdę, pacientai turi nebijoti ir drąsiai išsakyti savo lūkesčius – įsitikinę Vilniaus centro odontologijos klinikos „Denticija“ specialistai Darius Migauskas ir Eglė Vitkevičienė. Įvertinę paciento lūkesčius ir klinikinę situaciją burnoje, odontologai gali parengti tinkamiausią gydymo planą ir pasiūlyti 2–3 alternatyvas. Pacientas turėtų atidžiai peržvelgti gydymo planą ne tik kreipdamas dėmesį į finansinę dalį, bet ir tam, kad žinotų, kokios procedūros bus atliekamos, ir kiek užtruks gydymas.

Svarbiausia – galimybė kramtyti

Jei iš vaikystės prisimename prie močiučių ar senelių lovų padėtas stiklines su išimamais dantimis, šiandien tai tik vienas iš protezavimo būdų, vis dažniau užleidžiantis vietą žymiai modernesniems sprendimams. Jei pacientui svarbiausias – finansinis klausimas, t. y., mažiausia protezo kaina, išeitis – išimami plokšteliniai protezai. Šio tipo protezai dalinai sugrąžina kramtymo funkciją. Anot gyd. odontologo D. Migausko, minkšti elastiniai protezai – pranašesni už paprastas plastikines plokšteles, nes yra lankstūs, be to, patogesni nešioti. Pranašiausias iš išimamų protezų – išimama fiksuota plokštelė ant lokatorių.

Palyginus išimamą plokštelę ir fiksuotą išimamą plokštelę ant lokatorių, galima išskirti 4 pagrindinius privalumus: pirmiausia, plokštelė yra fiksuojama. Antra, tai leidžia kelis kartus padidinti kandimo jėgą. Ant 4 lokatorių fiksuota plokštelė leidžia sumažinti išimamą protezą. Tokiu būdu neuždengiamas gomurys ir pacientas jaučiasi komfortiškiau dėl mažesnio svetimkūnio burnoje. Ir paskutinis privalumas: lengva prižiūrėti bei laikytis burnos higienos.

Išimami protezai

Išimami protezai, lyginant su fiksuotais protezais, pasižymi mažesniu komfortiškumu, tačiau kai nėra galimybės dėl įvairių priežasčių implantuotis, išimami protezai yra vienintelė išeitis.

Plokštelės. Kai burnoje yra vos keli dantys arba jų visai nebėra, plokštelių pagalba galima atstatyti prarastus dantis tiek viršutiniame tiek apatiniame žandikauliuose. Jos tiksliai priglunda prie alveolinio kaulo ir dantenų, todėl pacientas gali kramtyti, šypsotis, kalbėti, veido profilis yra žymiai gražesnis nei esant be dantų.

Elastinės plokštelės. Jos yra lanksčios, patvarios, beveik nepastebimos ir geriau laikosi burnoje. Šio tipo plokštelės gaminamos minkštu elastingu pagrindu ir lyginant su tradicinėmis atrodo estetiškiau bei yra patogesnės.

Lanko atraminiai protezai. Jie turi siauras ir labai plonas metalines juosteles: viršutiniame žandikaulyje – gomurinę, apatiniame – liežuvinę. Protezai yra fiksuojami prie likusių dantų apkabėlėmis ar užraktais. Lanko atraminiai protezai pasižymi trumpu adaptaciniu periodu ir jų fiksacija geresnė nei lyginant su plokšteliniais protezais.

Plokštelė fiksuota ant lokatorių. Plokštelė yra fiksuojama 2 – 4 lokatoriais. Fiksacija leidžia kelis kartus padidinti kandimo jėgą. Ant 4 lokatorių fiksuota plokštelė leidžia sumažinti išimamą protezą. Tokiu būdu neuždengiamas gomurys ir pacientas jaučiasi komfortiškiau dėl mažesnio svetimkūnio burnoje. Lengva prižiūrėti bei laikytis burnos higienos.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Iki pat Naujųjų metų (2019-12-31) odontologijos klinikoje Centro Denticija taikoma 15% nuolaida protezavimo  išimamomis plokštelėmis darbams. 

Mūsų klinikoje dantų protezavimas kaina ir su tuo susijusios išlaidos pensijinio amžiaus žmonėms, vaikams iki 18 metų bei neįgaliesiems, kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI

""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next

*Medžiagoms ir laboratorijos darbams nuolaida netaikoma.