3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinė tomografija
Odontologai nori ir privalo suteikti pacientams geriausią galimą dantų gydymą, tačiau vizualios apžiūros metu matoma ne visa gydymui reikalinga informacija. Dantų rentgeno nuotraukų dėka, odontologai gali tiksliai diagnozuoti ir gydyti dantų problemas anksčiau, nei jos tampa rimtomis.
3D kompiuterinė tomografija odontologijoje. Kas tai?

Tai naujas ir šiuolaikiškas būdas itin tiksliai užfiksuoti paciento dantis, su visomis jo sudedamosiomis dalimis bei žandikauliu, taip palengvinant gydymo eigą ir planuojant sudėtingas procedūras.

Kada reikalinga atlikti 3D kompiuterinę tomografiją?

Populiariausi atvejai, kuomet reikia atlikti dantų 3 D rentgeno nuotrauką:

  • Planuojant operacijas: implantacijos, sinuso pakėlimo, kaulo atstatymo.  3 D rentgeno nuotrauka parodo visą burnos ir dantų būklę, gydytojas gali tiksliau ir aiškiau planuoti operacijos eigą.

  • Atliekant dantų kanalų gydymą. 3 D rentgeno nuotraukoje aiškiai galima matyti, kokios formos ir sudėtingumo kanalai turės būti gydomi ar pergydomi.

  • Periodontito gydymui.  3 D nuotrauka padeda nustatyti, kokioje tirpimo stadijoje yra kaulas, kiek smarkiai pažengusi periodontozė ir kokio sudėtingumo bus atliekamas gydymas.

  • Planuojant ortodontinį gydymą. 
Ar 3D rentgeno spinduliuotė kenkia sveikatai? 

Centro Denticija odontologijos klinikoje naudojamas Sirona Orthophos SL 3D yra naujas universalus rentgenografas, išsiskiriantis aukšta vaizdo kokybe ir sumažinta spinduliuote.

Sirona Orthophos SL 3D yra visapusiškas įrenginys – užtikrinantis puikius 2D panoraminius ir 3D tūrinius atvaizdus. Turite siuntimą atlikti panoraminę ar 3D rentgeno nuotrauką? – nedvejokite ir atvykite pas mus, Vilniaus g. 25.  Nereikia išankstinės registracijos! Tel. pasiteiravimui: (+370 5) 266 00 10.