Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis

Specialus šventinis pasiūlymas! Philips Zoom DayWhite gelio rinkinys balinimui namuose – DOVANŲ!

Dantų balinimas kapomis

Norite iš karto matomo dantų balinimo rezultato? Su Philips Zoom tai įmanoma! Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus! Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus!

Philips Zoom DayWhite – kas tai?

Philips Zoom DayWhite – tai vieninteliai dantų balinimo namuose produktai, kurių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios balinimo gelio sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio. Jei prieš tai nebuvo atlikta dantų balinimo procedūra, dantys pastebimai baltesni gali tapti per septynias dienas.

DayWhite – gelis, kurio sudėtyje yra 6% vandenilio peroksido.

Kokia balinimo trukmė?

Philips Zoom DayWhite –  balinimas atliekamas namuose. Kapa su dantų balinimo geliu turi būti dedama ant dantų 2 kartus per dieną po 30 minučių. Rezultatai pastebimi per 1 savaitę.

Neturite dantų balinimo kapų?

Balinimui DayWhite geliu – būtinos kapos. Neturite specialių kapų? Ne bėda – jas pagaminti galime mes! „Denticija“ dantų technikos laboratorijos komanda pasirūpins indvidualiomis dantų balinimo kapomis.

Pasinaudok šventiniu pasiūlymu ir džiaukis balta šypsena! Dabar visiems atlikusiems burnos higieną ar dantų balinimą mūsų klinikoje – DOVANOJAME Philips Zoom DayWhite gelio rinkinį balinimui namuose!
SVARBU!
Privaloma turėti savo arba pasigaminti dantų balinimo kapas! Į balinimą žiūrime atsakingai, todėl be balinimo kapų dantų balinimo gelio nedovanosime. Nenorime, kad nusidegintumėte ar kitaip sužalotumėte savo dantenas bei dantis.

Sužinokite apie dantų balinimą Philips Zoom sistema Centro Denticijos klinikoje: https://centrodenticija.lt/odontologijos-paslaugos/dantu-balinimas-zoom-sistema/

*Prieš balinant dantis savarankiškai namuose būtina pasitarti su burnos higienos specialistu.
** Rinkinį DayWhite sudaro – Philips Zoom dėžutė balinimo kapoms, 2 švirkštai balinimo gelio.
*** Balinimo kapa į rinkinį neįeina. Ją reikia pasigaminti papildomai.
**** Dovanų kiekis ribotas.

 

 

 

Norite profesionalios burnos higienos bei dantų balinimo? Registruokitės vizitui:

""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next