Užsienio lietuvio Edmond Saliklio sėkmės istorija

Užsienio lietuvio Edmond Saliklio sėkmės istorija
Sibiro tremtinių anūkas, gimęs ir augęs Amerikoje, Edmod nepamiršo savo senelių šaknų ir Lietuviško žodžio. Architektūros ir aplinkos dizaino kolegijos “Cal Poly”, Kalifornijoje, profesorius E. Saliklis jau septynis metus su savo studentais atvyksta į vasaros studijas Vilniuje. Galime pasidžiaugti, kad profesoriaus dėka, turime net 150 “Lietuvos ambasadorių”, kurie baigė vasaros studijas Lietuvoje. Be abejo, pamilę Lietuvą atvažiuoja su draugais ir šeimomis paviešėti Lietuvoje. “Esu tikras, kad šie studentai ras galimybę Lietuvoje vystyti projektus bei įsteigti verslus” – teigia profesorius E. Saliklis.

 

Trumpai papasakokite savo istoriją, kodėl kreipėtės į “Centro Denticija” kliniką?

Kaip tik viešėjau Lietuvoje. Dėsčiau studentams universitete, Vilniuje. Ir kaip žinia, niekas nėra apsaugotas nuo sveikatos sutrikimų, tokių kaip danties skausmas. “Man “pasisekė” labiau – sugebėjau perskelti danties vainikėlį pusiau” – šypsosi pacientas. 

Kadangi viešnagės Vilniuje metu gyvenau šalia Centro Denticijos klinikos, pirmiausia kreipiausi į šią kliniką. “Ir galiu pasakyti – nesuklydau!” – patikina E. Saliklis. 

Trumpai papasakokite apie gydymo procesą iš savo, kaip paciento, perspektyvos.

Dantų protezavimas, t.y.  nuskelto vainikėlio atstatymas, man buvo gyvybiškai svarbus. Dėstau universitete ir be dantų negaliu stovėti prieš auditoriją. Todėl darbai turėjo būti atlikti preciziškai ir kaip įmanoma greičiau. Tiesą pasakius, mane nustebino, nes visų procedūrų metu patyriau mažiau skausmo nei pas savo odontologę Kalifornijoje. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad gydymas buvo visiškai neskausmingas ir nesukėlė jokio diskomforto.

„Prieš tai neteko lankytis odontologijos klinikoje Lietuvoje, todėl šiek tiek buvo neramu. Tačiau gydytojas odontologas Darius Migauskas konsultacijos metu įnešė aiškumo ir pasitikėjimo jausmą.“ – pripažino pacientas.

 

Ar konsultacijos metu buvo atsakyta į visus Jums rūpimus klausimus? 

Tikrai taip! Buvo išsamiai paaiškinta situacija. Atsakyta į visus iškilusius klausimus. Gydytojas D. Migauskas ir jo asistentė buvo labai rūpestingi viso gydymo metu.

 

Ar rekomenduotumėte savo draugams bei artimiesiems “Centro Denticija” odontologijos kliniką ir jos specialistus?

 100% taip!  Iš tikrųjų, aš jau tą padariau,- tvirtina Edmond S.  Vienas kolega skundžiasi skausmu, tad aš entuziastingai rekomendavau Centro Denticiją ir jos specialistus.

 

 

Planuokite savo vizitus pas gydytojus odontologus iš anksto. Registruokitės:
""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next