Galimybė nesivaržyti šypsantis – neįkainojama

Galimybė nesivaržyti šypsantis – neįkainojama
Kaip ir kiekvienai moteriai, man rūpi mano estetinė išvaizda, grožis. Šypsena, be abejo, svarbi išvaizdos detalė. Deja, negalėjau pasigirti puikia dantų būkle ar estetine išvaizda. Bėgant metams ėduonis pažeidė mano dantis. Baimė ir įsitikinimas, kad tai ne mano finansiniams pajėgumams, stabdė mane kreiptis į specialistus ir džiaugtis šypsena daug anksčiau  

 

– Ramune, ar apie dantų estetinę restauraciją susimąstėte ir anksčiau? Jei taip, kodėl atidėliojote gydymą?

Ilgą laiką kompleksavau dėl savo dantų. Prisipažinsiu, buvo labai nepatogu ir nejauku kas kartą juokiantis prisidengti burną. Dar labiau slėgdavo tai, kad dažnai matydavau aplinkinių dailias šypsenas – vienų natūraliai sveikas, kitų – odontologo patobulintas. Kreiptis į specialistus nedrįsau įsikandusi minties, kad estetinis plombavimas beprotiškai brangi paslauga ir negaliu sau to leisti. 

– Kas paskatino pasirinkti būtent šią odontologinę procedūrą?

Kai turi šypseną, kuria nesidžiaugi – internete išnaršai informaciją apie visus įmanomus gydymo būdus. Radau daug straipsnių bei pavyzdžių, kaip šios odontologinės procedūros dėka yra atstatomi ėduonies pažeisti dantys. Estetinis plombavimas pasirodė saugiausias ir priimtiniausias variantas mano atveju. 

O ir Jūsų klinika susidomėjau visai neatsitiktinai – kolegė tvarkėsi dantis pas jus. Liko patenkinta atliktu dantų gydymu, gyrė klinikos specialistus. Jos skleidžiamas džiaugsmas dėl naujos ir sveikos šypsenos, žinoma ir ji pati, padrąsino mane žengti pirmąjį žingsnį – užsiregistruoti konsultacijai pas estetinio plombavimo specialistę Gretą Žumbakytę. 

Prisipažinsiu, tvirtai tikėjau, kad man per brangu, bet sužinoti vis tik norėjau: ar man tinka ši odontologinė procedūra, kokia būtų gydymo kaina. Mano nuostabai, po konsultacijos staigiai viskas pasikeitė. Gavau atsakymus į sau rūpimus klausimus, o svarbiausia – pajutau norinti ir galinti turėti taip išsvajotą sveiką šypseną. Gailiuosi tik vieno – kad taip ilgai delsiau prieš priimdama sprendimą atvykti pas jus.

– Ramune, trumpai papasakokite kaip jaučiatės su nauja šypsena?

Kaip gali jaustis žmogus, kuris po ilgo laiko gali drąsiai šypsotis – NUOSTABIAI! Negaliu nei apsakyti kokia esu laiminga, dažniau šypsausi, labiau pasitikiu savimi. Už visa tai esu dėkinga kolegei už paskatinimą, gydytojai G. Žumbakytei už mano naują šypseną, malonų priėmimą, o svarbiausia už profesionalų ir kokybišką darbą. Ačiū!

– Kokia aplinkinių, artimųjų reakcija į naująją šypseną?

Šypsenos pokyčiai tikrai neliko nepastebėti kolegų ir draugų. Sulaukiau daug komplimentų ir palaikymo. Žinote, pati esu laiminga, o išgirdusi aplinkinių gerus žodžius, džiaugiuosi priimtu sprendimu ir jo rezultatu dar labiau.

 – Ar rekomenduotumėte estetinį plombavimą draugams (kurie norėtų atkurti nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, padailinti dantų formą, uždaryti tarpus tarp dantų)?

Rekomenduoju visiems! Reikia kreiptis į specialistą vos tik pastebėjote problemą, negalima delsti. Abejonės ir laikas nesutvarko dantų, tik daugiau juos pažeidžia.

 

Tai viena iš laimingų pacientų istorijų. Galimybė šypsotis nevaržant savęs – neįkainojama. Registruokitės  konsultacijai dėl estetinio plombavimo pas gydytoją odontologę Gretą Žumbakytę:
""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next