Kaip paruošti šypseną vestuvėms. Specialisto patarimai.

Kaip paruošti šypseną vestuvėms. Specialisto patarimai.

Tikriausiai paklausus su kokia švente asocijuojasi vasara, dauguma mūsų atsakytume – VESTUVĖMIS. Tai nekelia nuostabos,  nes vestuves įsivaizduojame vykstant gražią saulėtą vasaros dieną. Po ceremonijos su šeimos nariais ir draugais švenčiant gamtos apsuptyje.

Vestuvių bumą jaučia ir odontologijos klinikos, kuriose šiuo metų laiku pagausėja jaunųjų porų norinčių vestuvių dieną pasipuošti balta šypsena. Kaip tokią turėti pataria odontologijos klinikos Centro „Denticija“ burnos higienistė Sandra Petrovaitė.

Džiugu, kad vis dažniau būsimieji jaunikiai ateina balintis dantų kartu. Žinoma, nuotakos daugiau skiria dėmesio kaip atrodys lemtingąją dieną ir paskatina savo antrąsias puses pasirūpinti savo šypsena“, – sako S. Petrovaitė. 

Kokios yra dantų balinimo technologijos. Kurią jūs rekomenduotumėte jaunavedžiams?

Dantų balinimą galima atlikti namuose, dantų juostelėmis arba kapomis. Gydytojo kabinete dantų balinimas atliekamas lazeriu arba led lempa. Nerekomenduoju eksperimentuoti namuose, ypač prieš tokią svarbią dieną, nes tai gali sukelti ilgalaikį dantų jautrumą. Dantų balinimas gydytojo odontologo kabinete yra saugu, efektyvu ir patikima.

Kokios procedūros turi būti atliktos prieš dantų balinimą?

Prieš dantų balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašaliname minkštuosius ir kietuosius apnašus. Sekantis žingsnis prieš dantų balinimą – dantenų padengimas izoliuojančia apsaugine medžiaga. Tuomet dedamas specialus gelis, kuris aktyvuojamas LED lempa.

Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus! Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus! Naudojant šią sistemą, dantys gali išbalti iki 8 atspalvių.

Kokia profesionalios burnos higienos ir balinimo procedūros trukmė?

Profesionali burnos higiena kartu su dantų balinimu Philips Zoom sistema užtruka iki 3 val. Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje dantų balinimas gali būti tęsiamas namuose. Daugiau apie dantų balinimą kapomis namuose skaitykite ČIA.

Prieš kiek laiko, planuojant vestuves, siūlote atlikti profesionalią burnos higieną ir balintis dantis?

„Dantų balinti vestuvių dienos išvakarėse tikrai nerekomenduoju.  Idealiu atveju, jei dantys yra sveiki ir nepažeisti karieso, prof. burnos higieną ir dantų balinimą po jos, reikėtų atlikti likus bent dviems savaitėms iki vestuvių“, – tvirtina burnos higienos specialistė Sandra Petrovaitė.

Sužinokite apie dantų balinimą Philips Zoom sistema Centro Denticijos klinikoje:  https://centrodenticija.lt/odontologijos-paslaugos/dantu-balinimas-zoom-sistema/

Registruokitės profesionaliai dantų balinimo procedūrai klinikoje:

""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next