Netaisyklingas sąkandis – netaisyklinga kūno laikysena!

Netaisyklingas sąkandis – netaisyklinga kūno laikysena!

Žandikaulio pozicija turi tiesioginį ryšį su mūsų viso kūno laikysena. Sąkandžio padėtis veikia kaklo, nugaros, dubens ir kojų raumenis. Papildomai apkrauti raumenys iškreipia kūno padėtį.

Kaklo ir nugaros įtampa prasideda nuo netaisyklingo sąkandžio

Kūno laikysenos grandinės viršuje – dantys! Jūsų viršutinio ir apatinio žandikaulių dantys suformuoja sąkandį, kuris nustato jūsų žandikaulio padėtį, ir, savo ruožtu, jūsų galvos  poziciją stuburo linijoje.

Daugelis žmonių savo galvą laiko iškišę per toli į priekį. Ypatingai žmonės visą dieną dirbantys kompiuteriu. Laikant galvą iškištą per daug į priekį, žandikaulio pozicija pasislenka atgal, iškreipiamas sąkandis, todėl žandikaulio raumenys papildomai įsitempia norėdami atstatyti taisyklingą sukandimą. Atsiranda kaklo, nugaros, žandikaulio skausmai.

Blogas sąkandis yra didelė problema

Kiekviena dalis ir funkcija žmogaus organizme yra glaudžiai ir neatsiejamai susiję. Kai viena funkcija veikia netinkamai, tai trukdo tinkamai veikti kitoms.

Prastas sąkandis gali sukelti fizinių ir kosmetinių dantų, veido ir laikysenos pakitimų. Kūnas priklauso nuo tinkamai veikiančių visų jo dalių. Ir visa tai prasideda kūno grandinės viršuje. Jūsų sąkandžio ortodontinis ar ortopedinis gydymas yra būtinas, norint kad raumenys ir dantys funkcionuotų be įtampos. Be to, gydymas gali pašalinti, iš pažiūros nesusijusių simptomų, tokių kaip galvos, nugaros ir kaklo skausmus.

Specifiniai simptomai turint netinkamą sąkandį apima:
  • Raumenų sutraukimo ar dilgčiojimo pojūtis vienoje rankoje
  • Skausmas žandikaulyje, galvos, kaklo, pečių, nugaros maudimas
  • Sunkumas valantis ausis
  • Dylantys dantys
Dirbate sėdimą darbą prie kompiuterio? Pažįstami specifiniai simptomai pasireiškiantys turint blogą sąkandį?  – kreipkitės į mūsų ortodontijos bei ortopedijos specialistus! Padėsime išspręsti sąkandžio problemas! REGISTRUOKIS!