Pamirškite diskomfortą. Dantų tiesinimas AIRNIVOL kapomis

Pamirškite diskomfortą. Dantų tiesinimas AIRNIVOL kapomis
Breketai labai ilgą laiką buvo geriausia alternatyva norint turėti tiesius dantis. Odontologijai sparčiai tobulėjant šiandien savo pacientams galime pasiūlyti dantų tiesinimą kapomis.

 

“Žinojimas – vertybė”, sako mąstytojai. Ir jie yra teisūs. Mat stereotipai ir smalsumo stoka dažnai mums užkerta kelius į naujus atradimus ir patogesnę kasdienybę. Vienas tokių mitų yra susijęs su dantų tiesinimu vyresniame amžiuje. Didžioji dalis suaugusiųjų iki šiol yra tvirtai įsitikinę, kad dantų tiesinimas yra taikytinas tik vaikams ir paaugliams. Tačiau jie labai apsirinka. Šiuolaikinės odontologijos eroje, yra itin estetiškų, nepastebimų ir patogių dantų tiesinimo būdų, kurie padeda pasiekti puikių rezultatų. Skaitykite Algirdo istoriją: http://bit.ly/Algirdoistorija

 

 

Dantų tiesinimo kapos AIRNIVOL® – lengvesnės už orą?

Tai – visiškai nepastebimos, itin plonos, lengvos ir skaidrios dantų tiesinimo kapos, kurias dėvint yra išvengiama pagrindinio ortodontinio gydymo diskomforto – nepatrauklios išvaizdos.

Dėl individualiai pacientui pritaikytų skaidrių kapų, kurios yra gaminamos pagal individualią burnos morfologiją, dantys palaipsniui juda ir galiausiai pasiekiama norima šypsena.

Dantų tiesinimo kapos AIRNIVOL® yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero, todėl kiekviena kapa yra patikrinama atskirai, kad pacientas nejaustų jokio dantenų diskomforto.

 

Gydymo eiga

1 vizitas. Įvertinama dantų būklė, aptariamas ortodontinio gydymo reikalingumas ir parenkamas dantų tiesinimo kapomis metodas. Tuomet sudaromas gydymo planas ir nuimami atspaudai, kurie keliauja į kapų gaminimo laboratoriją. Laboratorijoje naudojant 3D technologijas pagaminamos individualios dantų tiesinimo kapos  AIRNIVOL®.

2 vizitas. Gaunamos individualizuotos dantų tiesinimo kapos, kurias reikia nešioti taip, kaip nurodė gydytojas ortodontas.

Kiti vizitai. Odontologas savo nuožiūra paskiria kitus vizitus, kurių metu pacientas gauna vis naujas kapas ir taip palaipsniui dantys gražėja ir tiesėja. Gydymo trukmė – individuali, gali trukti nuo 9 iki 18 mėnesių.

Paskutinis mėnuo. Baigus nešioti kapas, yra pagaminamos palaikomosios kapos, kurios padės išsaugoti taisyklingą šypseną.

Didžiausias komfortas

Nematomas dantų kapas galima išsiimti, nes jos, priešingai nei breketai, nėra priklijuotos prie dantų. Vis tik AIRNIVOL® kapas būtina dėveti ne mažiau kaip 20-24 valandas per parą. Nesilaikant rekomendacijų, gydymo efektyvumas mažėja.

Gydymo pradžioje gali būti minimalus diskomfortas, veržimas, maudimas, nes dantys pradeda judėti. Taip pat galimas šveplavimas, tačiau šie nepatogumai paprastai praeina per kelias dienas, kai priprantama prie kapų.

Kuo AIRNIVOL®  elaineriai moderniau už fiksuotus ortodontinius aparatus?

Anksčiau suaugusiesiems dažnai būdavo sunku pradėti ortodontinį gydymą dėl metalinių breketų ir ilgos gydymo trukmės. AIRNIVOL® yra pažangus metodas, kurį naudodami įgysite patrauklią ir sveiką šypseną per trumpą laiką.

AIRNIVOL® sulygiuoja dantis nekeičiant jūsų įpročių: gydymas su kapomis leidžia jums gyventi įprastai, niekas net nepastebės, kad jas nešiojate.

Dantų tiesinimas AIRNIVOL kapų sistema naudojama gydant:
  • susigrūdusius dantis;
  • tarpus tarp dantų;
  • kuomet dantis reikia pastumti ne daugiau kaip 4-5 mm.
Kapomis dantų tiesinimas negalimas esant:
  • kryžminiam, giliam sukandimui;
  • Skeletinėms sąkandžio anomalijoms

* Išsamesnę informaciją apie gydymą  suteiks sertifikuotas AIRNIVOL® gydytojas odontologas konsultacijos metu.

 

93 % draugų net po 7 mėnesių nepastebėjo nešiojamų dantų tiesinimo kapų!

Registruokitės konsultacijai tel.  (+370 5) 266 00 10 arba užpildykite registracijos formą internetu ir mes su Jumis susisieksime:
""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next