Pamirškite diskomfortą. Dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Pamirškite diskomfortą. Dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Breketai labai ilgą laiką buvo geriausia alternatyva norint turėti tiesius dantis. Odontologijai sparčiai tobulėjant šiandien savo pacientams galime pasiūlyti dantų tiesinimą kapomis.

Dantų tiesinimo kapos – lengvesnės už orą?

Tai – visiškai nepastebimos, itin plonos, lengvos ir skaidrios dantų tiesinimo kapos, kurias dėvint yra išvengiama pagrindinio ortodontinio gydymo diskomforto – nepatrauklios išvaizdos.

Dėl individualiai pacientui pritaikytų skaidrių kapų, kurios yra gaminamos pagal individualią burnos morfologiją, dantys palaipsniui juda ir galiausiai bus pasiekta norima šypsena.

Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero, todėl kiekviena kapa yra patikrinama atskirai, kad pacientas nejautų jokio dantenų diskomforto.

Gydymo eiga

1 vizitas. Įvertinama dantų būklė, aptariamas ortodontinio gydymo reikalingumas ir parenkamas dantų tiesinimo kapomis metodas. Tuomet sudaromas gydymo planas ir nuimami atspaudai, kurie keliauja į kapų gaminimo laboratoriją. Laboratorijoje naudojant 3D technologijas pagaminamos dantų tiesinimo kapos.

2 vizitas. Gaunamos individualizuotos dantų tiesinimo kapos, kurias reikia nešioti taip, kaip nurodė gydytojas ortodontas.

Kiti vizitai. Odontologas savo nuožiūra paskiria kitus vizitus, kurių metu pacientas gauna vis naujas kapas ir taip palaipsniui dantys gražėja ir tiesėja. Gydymo trukmė – individuali, gali trukti nuo 9 iki 18 mėnesių.

Paskutinis mėnuo. Baigus nešioti paskutines kapas, yra pagaminamos palaikomosios kapos, kurios padės išsaugoti taisyklingą šypseną.

Didžiausias komfortas

Nematomas dantų kapas galima išsiimti, nes jos, priešingai nei breketai, nėra priklijuotos prie dantų. Vis tik kapas būtina dėveti ne mažiau kaip 22 valandas per parą. Nesilaikant rekomendacijų, gydymo efektyvumas mažėja.

Gydymo pradžioje gali būti minimalus diskomfortas, nes dantys pradeda judėti, tačiau po 2-3 dienų situacija normalizuojasi.

Kapų sistema naudojama gydant:
  • susigrūdusius dantis;
  • tarpus tarp dantų;
  • gilų sukandimą (kai viršutiniai dantys per daug dengia apatinius);
  • kuomet dantis reikia pastumti ne daugiau kaip 4-5 mm.
Kapomis dantų tiesinimas negalimas esant:
  • kryžminiam sukandimui;
  • atviram sukandimui;
  • skeletiniam sukandimui.

* Išsamesnę informaciją apie gydymą  suteiks sertifikuotas AIRNIVOL® gydytojas odontologas konsultacijos metu.

93 % draugų net po 7 mėnesių nepastebėjo nešiojamų dantų tiesinimo kapų!

Registruokitės konsultacijai tel.  (+370 5) 266 00 10 arba užpildykite registracijos formą internetu ir mes su Jumis susisieksime:
""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next