Sužibėk balta šypsena savo vestuvių dieną

Sužibėk balta šypsena savo vestuvių dieną
Atšilus orams miestų gatvės, socialiniai tinklai vis dažniau prisipildo piršlybų ir vestuvių akimirkų. Sustabdytose akimirkose visi atrodo nepriekaištingai. Ruošiantis šventei pasirūpinti savo šypsena ne mažiau svarbi užduotis nei išsirinkti tinkamą makiažą, šukuoseną, suknelę… Tobulas nuotakos įvaizdis prasideda nuo tobulos šypsenos, o kaip tokią turėti pataria odontologijos klinikos Centro „Denticija“ burnos higienistė Sandra Petrovaitė.

Naujoje laidoje apie vestuvių planavimą „Nuotakos užrašai“ mūsų klinikos specialistę kalbina laidos vedėja Viktorija Šaulytė.

Ar dažnai į jus kreipiasi būsimos nuotakos?

Taip, žinoma, kreipiasi ištisus metus. Be abejo, daugiasia nuotakų sulaukiame vestuvių sezonu – vasarą.

O jaunikiai?

Tradiciškai nuotakos daugiau skiria dėmesio kaip atrodys lemtingąją dieną, bet vis dažniau būsimieji jaunikiai ateina balintis dantų kartu.

Dantų balinimas – vis dar mitais apipinta procedūra. Esu girdėjusi, kad po jos dantys labiau genda ar po kurio laiko dar labiau pageltonuoja. Ar tai tiesa?

Apie dantų balinimą yra prikurta labai daug mitų, tačiau tikrai dauguma jų yra netiesa. Jeigu procedūrą atliekate odontologijos klinikoje, tai visiškai saugu ir patikima. Dantys po balinimo netamsėja, galbūt tik atgauna savo buvusią spalvą. Kiek ilgai dantys išliks balti priklauso nuo jūsų mitybos, žalingų įpročių ir individualios higienos. Dantims gali pakenkti tik per dažnas arba per ilgas dantų balinimas.

Kokios yra dantų balinimo technologijos. Kurią jūs rekomenduotumėte jaunavedžiams?

Dantų balinimą galima atlikti namuose, dantų juostelėmis arba kapomis. Gydytojo kabinete dantų balinimas atliekamas lazeriu arba led lempa. Nerekomenduoju eksperimentuoti namuose, ypač prieš tokią svarbią dieną, nes tai gali sukelti ilgalaikį dantų jautrumą. Dantų balinimas gydytojo odontologo kabinete yra saugu, efektyvu ir patikima.

Kokią technologiją naudojate, kuo ji ypatinga?

Klinikoje CENTRO DENTICIJA dantis baliname saugiausia ir naujausia sistema „BEYOND“. Tai yra LED lempa, kurios filtravimo sistema apsaugo ir neleidžia žalingiems UV spinduliams patekti į danties audinius. Šaltas šviesos spindulys nesukelia dantų jautrumo komplikacijos.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašaliname minkštuosius ir kietuosius apnašus. Prieš dantų balinimą dantenos padengiamos izoliuojančia apsaugine medžiaga. Tuomet dedamas specialus gelis, kuris aktyvuojamas LED lempa.

Kiek laiko truka balinimo procedūra?

Profesionali burnos higiena kartu  su dantų balinimu užtruka iki 2val.

Ar balinimo procedūra skausminga?

Procedūra yra neskausminga. Retais atvejais sukelia trumpalaikį dantų jautrumą iki 24val.

Kokia turi būti dantų priežiūra po balinimo?

Po dantų balinimo reikėtų vengti dažančių produktų: kavos, arbatos, raudono vyno. Jeigu dantys yra valomi taisyklingai ir reguliai atliekama profesionali burnos higiena, dažančių produktų visiškai atsisakyti tikrai nereikėtų.

O kaip elgtis rūkantiems?

Rūkymo visais atžvilgiais reikėtų atsisakyti. Jeigu to negalite padaryti – žinokite, kad efektas greičiausiai nebus ilgalaikis ir dantys grįš į savo pradinę spalvą.

Žinau, kad daug žmonių skundžiasi patamsėjusiais dantimis nuo antibiotikų. Ar galima jiems padėti?

Dantų sistema „Beyond“ yra sukūrusi specialią medžiagą antibiotikų pažeistiems dantims, tik svarbu žinoti, kad procedūrą gali tekti pakartoti kelis kartus.

Prieš kiek laiko, planuojant vestuves, siūlote balintis dantis?

Dantų balinti vestuvių dienos išvakarėse tikrai nerekomenduoju. Idealiu atveju, jei dantys yra sveiki ir nepažeisti karieso, dantų balinimą reikėtų atlikti likus dviems savaitėms iki vestuvių.

Registruokis vizitui tel.  (+370 5) 266 00 10 arba užpildyk registracijos formą internetu ir sužibėk tobulai balta šypsena savo vestuvių dieną!
""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next