ŽYDRŪNO SAVICKO ATOSTOGOS, VIRTUSIOS KANČIA

Statistika rodo, kad visuomenės nuomonė dėl danties netekimo priežasčių nesikeičia. Žmonės įvardijo dvi pagrindines priežastis: amžius ir genetika. Stipriausias pasaulyje žmogus Žydrūnas Savickas pirmą kartą prisipažino, kad jis manė taip pat, kol jam atostogų nesugadino nuskilęs dantis.

„Po įtempto varžybų sezono išvykome su šeima atostogauti. Visos atostogos klostėsi pagal planą: jūra, šiltas oras, ramybė, skanus ir sveikas maistas. Vieną dieną per pietus užsisakiau savo mėgstamą patiekalą su jūros gėrybėmis. Ir staiga po antro kąsnio pajutau, kad kažkas trakštelėjo burnoje. Nuskilo labai didelė krūminio danties dalis. Dantį skaudėjo visą laiką, nebegalėjau mėgautis ramiu poilsiu, todėl atostogos buvo sugadintos.

Grįžęs į Lietuvą iš karto kreipiausi į odontologus. Maniau, kad reikės tik plombavimo, bet anaiptol. Situacija buvo kur kas rimtesnė: dantį teko pašalinti, įsukti implantą ir protezuoti.
Beje pripažinsiu, kad man dantų priežiūros kaina taip pat yra aktuali. Džiaugiuosi, kad buvo suteikta net smulkiausia informacija apie eigą, terminus, gydymo metodus, jų privalumus ir minusus. Su gydytoju kiekvieno gydymo žingsnio kaina buvo argumentuotai aptariama. Ir priėmėme man palankiausią sprendimą. Tai buvo cirkonio keramikos dantis ant implanto. Kodėl? Daug keliauju, todėl ne visada turiu galimybę spręsti problemą iš karto. Man labai svarbu patikimas, tvirtas dantis ir ilgalaikis rezultatas.”

„Pacientams svarbu, kad atkuriamas dantis atrodytų natūraliai ir tarnautų ilgai. Cirkonis pasižyminti geromis estetinėmis sąvybėmis ir geriausiu biosuderinamumu. Jis praleidžia šviesą, todėl dantis niekuo nesiskiria nuo natūralių. Cirkonis neerzina dantenų, kurios priglunda ir natūraliai pridengia implantą. To neįmanoma pasiekti gaminant metalo keramikos protezus. Metalas nepralaidus šviesai, todėl burnoje atkurto danties spalva yra intensyvesnė, jis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų dantų.” – teigia gydytoja protezuotoja Eglė Vitkevičienė.

Norite užsiregistruoti nemokamai konsultacijai su protezuojančiu specialistu?
Skambinkite telefonu  (+370 5) 266 00 10  arba užpildykite trumpą registracijos formą ČIA.