Breketai

Breketai DAMON tai – revoliucija

Breketai DAMON tai – revoliucija

Breketai ir jų revoliucija

„Įvaizdis yra viskas“, – sako daugelio produktų reklama. Ironiškai skambanti frazė realybėje kartais veikia daug labiau, nei būtume linkę įsivaizduoti: tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime žmogaus išvaizda yra pirmoji informacija, pagal kurią naujai sutikti žmonės mus įvertina.

Nepaisant to, daugelis iš mūsų vis dar renkasi kentėti diskomfortą dėl kreivų dantų, nei šią problemą spręsti su ortodonto pagalba. Daugumą atbaido ilgas kabių nešiojimo laikas, kiti bijo skausmo ar yra įsitikinę, kad dantų tiesinimo sistemos tinka tik vaikams, treti mano, kad tiek jų uždėjimas, tiek priežiūra užims labai daug laiko.

Ar įmanoma pasiekti gražią šypseną be skausmo?

Šiandien puikuotis nepriekaištinga šypsena galima ir be didelių nepatogumų. Ankstesnės breketų sistemos veikdavo stipresnėmis jėgomis, todėl pacientai dažnai jausdavo skausmą po kiekvienos aktyvacijos („paveržimo“).

„Damon“ breketai tai – beligatūriniai breketai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad ši technologija leidžia sumažinti konstrukcijos trintį ir pagreitinti gydymą. „Damon“ dantų breketai skiriasi nuo įprastų metalinių kabių struktūra, nes neturi apraizgančių vielučių.

ortodontinis gydymas breketais

Šie breketai savyje turi fiksavimo mechanizmą, t.y. dureles, kurios įdėjus ortodontinį lanką tiesiog uždaromos. To dėka, gydymo pradžioje, esant labai ploniems lankams, generuojamos ypatingai mažos, bet pastovios jėgos, kas leidžia jausti mažiau diskomforto. „Damon“ breketai yra tinkami ypač jautriems pacientams, nes nebėra stipraus skausmo pojūčio tiesinant dantis. Svarbu paminėti, kad tokie breketai mažiau braižo gleivinę, juos lengviau išsivalyti.

Tiems, kam visada trūksta laiko

Kitas „Damon“ dantų kabių pranašumas – jos tinka pacientams, kurie gyvena užsienyje ar kitame mieste ir negali kas mėnesį lankytis pas savo gydytoją ortodontą aktyvacijoms atlikti. Nešiojant įprastu dantų breketus lankytis pas gydytoją būtina vidutiniškai kas 4 savaites. Naujos kartos tiesinimas „Damon“ kabėmis leidžia pailginti laiką tarp vizitų net iki 8 savaičių. Trumpiau užtrunka ir visas gydymo procesas.

Gyd. ortodontės Alicijos Viduto-Sližauskienės komentaras

„Ortodontijos mokslas žengia į priekį, kuria ir taiko naujoves. Šiandien galime susikurti pasitikėjimą keliančią šypseną be skausmo ir ja džiaugtis greičiau,  sako ortodontė A. Viduto-Sližauskienė. Gydytoja patikina, kad esant netaisyklingam sąkandžiui, apkrova burnoje pasiskirsto nevienodai. – Vieni dantys gauna labai mažą krūvį arba jo visai negauna, o kiti gauna perkrovą. Dėl to ilgainiui dantys greičiau dėvisi, gali nuskilti ar net nulūžti. Galiausiai dantį galima tiesiog prarasti.“

Niekada nėra per vėlu

Gydymui atlikti nėra jokio amžiaus apribojimo, todėl tiek vaikams, tiek suaugusiems ortodontinis gydymas gali būti taikomas. „Damon“ breketai  yra tinkami sprendžiant ir itin sudėtingas situacijas, kai reikia sutvarkyti sąkandį arba performuoti suaugusio žmogaus, kurio žandikaulio kaulų struktūra nebėra tokia paslanki kaip paauglio, šypseną.

[shareaholic app="share_buttons" id="5719329"]