Gegužės 18 dieną Centro Denticija atveria duris

Gegužės 18 dieną Centro Denticija atveria duris
Su džiugesiu informuojame – Gegužės 18 dieną odontologijos klinika Centro Denticija atveria duris. 👨‍⚕️

Mieli pacientai,

Atvykusių pacientų į suplanuotą vizitą, prašome elgtis atsakingai. Susipažinkite su taisyklėmis, kurių privalu laikytis.

Jūsų saugumui į kliniką  įleidžiami tik iš anksto telefonu (8 5) 266 0010 užsiregistravę ir į epidemiologinės anketos klausimus atsakę pacientai. Rekomenduojama vizitui atvykti ne anksčiau 10 min. prieš numatytą vizitą.

 1. Laukite lauke ar automobilyje, jei atvykote per anksti
  Jei yra galimybė, laukite automobilyje ar lauke, jei iki numatyto vizito liko daugiau nei 10 min.
 2. Dėvėkite medicininę kaukę arba respiratorių
  Kitos veido apsaugos priemonės yra netinkamos. Be apsaugos priemonių – į kliniką įleisti nebūsite. 
 3. Atvykite be palydos
  Išimtis – mažieji pacientai, lydimi VIENO IŠ TĖVŲ.
 4. Įėję dezinfekuokite rankas
  Tai privaloma. Dezinfekcinį skystį rasite įėję į kliniką.
 5. Venkite fizinio kontakto
  Išlaikykite saugų atstumą nuo kitų asmenų.
 6. Pacientui atvykus į odontologijos kliniką
  Prieš pradedant teikti odontologines paslaugas, įstaigos darbuotojas apklausia pacientą, pamatuoja kūno temperatūrą, pateikia pacientui užpildyti ir pasirašyti paciento apklausos anketą.
 7. Jeigu esate rizikos grupėje *, karantino laikotarpiu rekomenduojame atsisakyti planinių odontologinių paslaugų
  Jei pagalba būtina, informuokite telefonu (8 5) 266 0010  apie žemiau išvardintas ligas *: tokiu atveju paskirsime Jums vizitą anksti ryte.

Norime informuoti, kad po kiekvieno vizito, savo sąskaitoje rasite dar vieną eilutę už apsaugos priemones ( kaukės, respiratoriai, chalatai, antbačiai, skydai ir kt.). Už infekcijos kontrolės priemones gali papildomai prisidėti iki 21 Eur. Tikimės Jūsų supratingumo – be šių priemonių mes negalime suteikti Jums paslaugų.

 

* – vyresni nei 60m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliomis situacijomis ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu Nr, V-483 „Dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosos situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas  nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“: žmogaus imunodeficito viruso liga; piktybiniai navikai (jei liga diagnozuota ar buvo paūmėjimas ir jei po taikyto gydymo pabaigos nepraėjo 2 metai); cukrinis diabetas; širdies ir kraujagyslių sistemosligos su lėtiniu širdies nepakankamumu 2 – 4 laipsnio; lėtinės kvėpavimo organų ligos, su kvėpavimo nepakankamumu; lėtinės inkstų ligos su inkstų nepakankamumu; būklė po autologinės kaulų čiulpų ir organų transplantacijos; ligos, kurios šiuo metu gydomos bendra ir selektyvia chemoterapija ar radioterapija ir ligos, po kurių gydymo šiais metodais pabaigos nepraėjo 2 metai; ligos, kurios šiuo metu gydomos imunosupresija atitinkančia metilprednizolono 10mg / kg per dieną ir ligos, nuo kurių gydymo šiuo būdu pabaigos nepraėjo 6 mėnesiai; įgimtas imunodeficitas; kitos sunkios lėtinės ligos, kai taikomas imunosupresinis gydymas.

 

Registruotis vizitui galite užpildę formą:

""
1
Vardas, pavardė
Telefono numeris
Pageidaujama data
Pageidaujamas laikas
Nurodykite registracijos priežastį, savo pageidavimus
0 /
Previous
Next

 

Klinikos kontaktai:

Tel. nr. (+370 5) 266 00 10

el. p. registratura@centrodenticija.lt