JAV kokybė: išskirtiniai RADIUS dantų šepetėliai

JAV kokybė: išskirtiniai RADIUS dantų šepetėliai

Esant didelei dantų šepetėlių įvairovei kartais pasimetame ir nežinome, kurį gi dantų šepetėlį parinkti. Centro „Denticijos“ pacientų dėmesiui – išskirtiniai RADIUS dantų šepetėliai. Šios dantų priežiūros priemonės yra gaminamos Pensilvanijos valstijoje (JAV) ir yra pripažintos Amerikos odontologų asociacijos (ADA). 

Iki gruodžio 22d. CENTRO DENTICIJA klinikoje – 20 procentų nuolaida „RADIUS“ ir „BEVERLY HILLS FORMULA“ produkcijai, o 10 proc. nuolaida – „JASON“ prekėms! 

RADIUS dantų šepetėlių išskirtinumas

  • Juose yra keturis kartus daugiau (8000) nei įprastame šepetėlyje (2000) aukščiausios kokybės ir itin minkštų šerelių, kurie didina valymo malonumą ir švarą.
  • Didesnė nei įprastai minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantis ir dantenų audinius.
  • Masažuojant dantenas plačia šepetėlio galvute sumažėja dantenų kraujavimas, išsaugoma plati dantenų linija.
  • Dantų šepetėlio galvutėje yra 50 % mažiau plastiko, o tai sąlygoja geresnį siaurųjų vietų išvalymą.
  • 45 laipsnių kampu pasvirusi šepetėlio galvutė suteikia galimybę išlaikyti odontologų rekomenduojamą valymo kampą.
  • Šepetėliai pritaikyti ne tik dešiniarankiams, bet ir kairiarankiams, o rankenėlė pagaminta iš perdirbtų natūralių medžiagų.
  • Visos dantų šepetėlyje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos).
  • Radius dantų šepetėlius pasirinko pasaulio garsenybės: Sting, Cher, Cyrus, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Martha Stewart.

RADIUS dantų šepetėlių pasirinkimas Centro „Denticijoje“

RADIUS OriginalOriginalus dantų šepetėlis su nykščiu prilaikoma glūdinto jūros stiklo dizaino rankenėle skirtas tikriems švaros mėgėjams.Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad valantis dantis su RADIUS Original sumažėja apnašų susidarymo ir gingivito tikimybė.Kaina: 9,99 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius source RADIUS SourcePatogiai valdoma rankenėle ir plačia galvute šis šepetėlis užtikrina ypatingą valymo komfortą ir švarą. Ilgų, vėduokle išdėstytų šerelių dėka giliai išvalo tarpdančius. Pakuotėje pridedama papildoma pakeičiama galvutė.Kaina: 9,99 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius Scuba RADIUS ScubaPasižymi visomis Original šepetėlio savybėmis ir turi lanksčią guminę rankenėlę, kuri apsaugo nuo per didelio spaudimo į dantis ir dantenas. Šereliai pagaminti iš ricinmedžio sėklų, tarnauja tris kartus ilgiau nei įprastų šepetėlių.Kaina: 9,99 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius pure baby RADIUS Pure babyTai pirmasis pasaulyje šepetėlis, skirtas kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių. Pagamintas iš elastiško medicininio plastiko be latekso, dažiklių ir BPA. Kaina: 4,25 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius totz 
RADIUS Totz Extra Soft6800 aukščiausios kokybės ypatingai švelnių šerelių. Skirtas vaikams nuo 1,5 iki 3 metų. Kaina: 4,25 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius totz plus RADIUS Totz+ Silky Soft 6000 šilko švelnumo šerelių, kurie tolygiai paskirsto spaudimą į audinius, veiksmingai pašalina apnašas bei švelniai masažuoja dantenas. Skirtas vaikams nuo 3 iki 6 metų. Kaina: 4,25 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)
Radius kidz RADIUS Kidz Nykščiu prilaikomos rankenėlės ir 45 laipsnių pasvirusios galvutės dėka padeda formuoti teisingus valymo įgūdžius. Skirtas vaikams nuo 6 iki 10 metų. Kaina: 5,30 EUR (iki gruodžio 22 d. taikoma -20% nuolaida)