Muzikos ir kino žvaigždė Lada Dance: „Viskas! Radau savo odontologijos kliniką“

Muzikos ir kino žvaigždė Lada Dance: „Viskas! Radau savo odontologijos kliniką“

Sveika ir balta šypsena – neatsiejama pramogų pasaulio atstovų įvaizdžio detalė. Garsi Rusijos džiazo, šokių muzikos bei kino žvaigždė Lada Dance (Lada Evgenevna Volkova – red. past.) tai tik patvirtina.

Trumpai viešnagei atvykusiai į sostinę, Rusijos muzikos ir kino garsenybei Lada Dance skubiai prireikė odontologų pagalbos ir ji savo rūpesčius patikėjo odontologijos klinikos centro „Denticija“ profesionalams. Labai džiaugiamės, kad skubią pagalbą žvaigždei suteikė mūsų gydytoja Sandra Petrovaitė. 

Rusijos garsenybei Lada Dance buvo atlikta profesionali burnos higiena ir dantų balinimas „Beyond“ sistema. Šios technologijos išskirtinumas – balansas tarp gydymo laiko, saugumo ir komforto, ko ir pageidavo pacientė. Vos po 1,5 valandos dainininkė galėjo džiaugtis gražesne ir baltesne šypsena.

Po atliktų procedūrų atlikėja džiaugėsi: „Viskas! Radau savo odontologijos kliniką, – sakė Lada Dance. – Prieš kurį laiką man buvo atliktas balinimas prabangioje Maskvos klinikoje, tačiau efekto nebuvo, o ir po procedūros skaudėjo dantis, atsirado dantų jautrumas. Šįkart gydymas nesukėlė nemalonių emocijų, o ir rezultatu esu patenkinta.“