Pamatykite, ką Jūsų burnoje veikia odontologai

Pamatykite, ką Jūsų burnoje veikia odontologai
Skaitmeninė intraoralinė kamera tai – itin svarbus įrankis norint pacientams suteikti išsamiausią informaciją apie jų burnos sveikatą bei gerą, o gal priešingai – labai prastą burnos higieną.

Šis iš pažiūros nedidelis prietaisas leidžia klinikos gydytojams pamatyti iki 100 kartų padidintą vaizdą burnoje. Kamera pasižymi giliu matymo lauku bei natūraliai atkuriamomis spalvomis. Skamba išties neįtikėtinai, bet tai – tiesa.

Intraoralinė kamera yra priemonė, leidžianti pacientui įsitraukti į gydymo procesą: „Pacientas pamato savo burnos ertmės vaizdą prieš ir po gydymo. Kitu atveju to plika akimi pamatyti neįmanoma. Turiu pastebėti, kad išvydus savo burnos nuotrauką, pacientai išsigąsta patys savęs. Tas pamatytas vaizdas išties atstoja paaiškinimą su 1000 žodžių“, – apie patirtį kalbėjo burnos higienistė Sandra Petrovaitė.

„Man tai padeda sudaryti aiškesnį gydymo planą, o taip pat kameros dėka galiu efektyviai gautus rezultatus palyginti su prieš tai buvusiais“, – sakė S. Petrovaitė.

Taip, taip! Į pagalbą pasitelkus intraoralinę kamerą, kariesas gali būti diagnozuojamas jau ankstyvojoje stadijoje, o burnos higiena atliekama ypatingai tiksliai ir kruopščiai.

Registruokitės profesionaliai burnos higienai tel. (+370 5) 266 00 10 arba užpildykite registracijos formą internete.

bursno higiena prieš_centro denticijaburnos higiena po_centro denticija