Periodonto ligų gydymas lazeriu: mažas įsikišimas – didelis efektas

Periodonto ligų gydymas lazeriu: mažas įsikišimas – didelis efektas
„SIROLaser Advance“ odontologinis lazeris – tai prietaisas, kuris pagreitina gijimo procesą ir sumažina pooperacinius skausmus.
Lazerio nauda periodontologijoje

Periodontologijos paslaugas teikianti odontologė S. Romanova pabrėžia, kad gydymas lazeriu yra neskausmingas: „Po pirmo karto gali pasireikšti nesmarkus kraujavimas, tačiau jis nebūna didesnis negu po burnos higienos procedūros. Taikant lazerio intervenciją žmogus jaučia tik pradinį įvedimą, daugiau nieko.“

Lazeris periodontologijoje naudojamas nišoje tarp chirurginio ir nechirurginio gydymo. „Žmogus jaučia tik šviesolaidžio įvedimą į dantenų kišenę. Esant didesniam galingumui, lazerio impulsai veikia dantenų kišenės audinį, o kai taikomas mažesnis galingumas – tik mikrobus, esančius dantenų kišenėje. Naudojant lazerį pirmą kartą yra taikomas dviejų vatų galingumas, o kai pastebiu rezultatą, tolimesniame gydyme galingumą sumažinu“, – pasakojo gydytoja odontologė S. Romanova.

Specialistė šią gydymo technologiją pritaikė ne vienam savo pacientui: „Visiems jiems gydymas pavyko išties gerai. Ypač gražų rezultatą pavyko pasiekti gydant vieną moterį. Jos dantenos buvo labai paburkusios, aiškiai matėsi uždegimas. Po trijų atliktų procedūrų (tai yra minimalus skaičius, kurį reikia skirti dantenų kišenių gydymui – red. past.), buvo matoma akivaizdi nauda. Iš tiesų jau ir po antrosios procedūros pasiekėme džiuginantį rezultatą: sveikai atrodančios ir nepaburkusios dantenos, sveika spalva, „apelsinų žievelės” vaizdas”.

pi_sirolaseradvance_product_311_01_de

Gydytoja odontologė įžvelgia labai didelę lazerio teikiamą naudą fizioterapijoje: „Audiniai absorbuoja lazerio energiją ir tai paskatina medžiagų apykaitą vykti greičiau, paspartinamas toksinų pasišalinimas ir bet koks gijimo procesas“, – sako gydytoja.

Pūslelinės (herpes) gydymas lazeriu

„Tiek aš, tiek kiti klinikos odontologai pūslelinės (herpes) gydymui naudojo lazerį. Lazerio pagalba ant žaizdos akimirksniu užsidėjo šašas. Problema buvo išspręsta neskausmingai ir efektyviai“, – sėkmingais gydymo pavyzdžiais dalinosi odontologė. Problemą pastebėjus kuo ankščiau, pūslelinės gydymas lazeriu būna itin sėkmingas ir greitas.

Lazeris naudojamas ir kitose odontologijos srityse

Chirurgija. Gerybinių minkštųjų burnos audinių darinių šalinimas, neišdygusių dantų atidengimas, liežuvio ir lūpos pasaitėlių plastika, dantenų kontūro plastika, danties vainiko išilginimas.

Endodontija. Danties šaknies kanalo bakterijų kiekio sumažinimas.

„SIROLaser Advance“ prietaisas – tai naujovė, kuri gali padėti išvengti skausmų, gerokai palengvinti gijimo procesą ir padaryti vizitą pas odontologą kur kas malonesnį.