Tadas – pirmasis klientas, atsiskaitęs „Bitcoin“ valiuta

Tadas – pirmasis klientas, atsiskaitęs „Bitcoin“ valiuta

Prieš savaitę klinika Vilniaus centro „Denticija“ paskelbė, jog klientai už paslaugas gali atsiskaityti ne tik įprastiniais mokėjimo būdais, bet ir virtualia valiuta „Bitcoin“. Ilgai laukti pirmojo kliento nereikėjo.

Informacinių technologijų (IT) specialistas Tadas Ž. drąsiai žengė pirmąjį žingsnį. „Kliniką pasirinkau vien dėl tos priežasties, jog čia galima atsiskaityti „Bitcoin“. Dabar mano visa šeimyna keliaus gydytis būtent čia. Vizitams pas gydytojus užregistravau žmoną ir jos tėtį“, – su šypsena veide pasakojo vaikinas.

IT specialistas puikiai suvokia „Bitcoin“ valiutos veikimo principus. „Naudotis šia technologija pradėjau 2010 metais. Daugiau „Bitcoin“ naudoju kaip valiutą, o ne kaip investicijos vienetą, – sakė vyras – Domiuosi „Bitcoin“, kartais apsilankau konferencijose, kuriose būna kalbama apie šią technologiją. Juolab kai dirbu su IT sferoje, konkrečiai su apsauga, „Bitcoin“ man yra aktualu.“

Tadas džiaugiasi, kad galimybės atsiskaityti šia virtualia valiuta plečiasi: „Vilniuje atsiranda vis daugiau vietų, kur galima už prekes ar paslaugas atsiskaityti „Bitcoin“.  Tikiuosi vietų tik daugės, o ne mažės“.

Vyras įžvelgia didelį šios technologijos privalumą: „Atėjau, nuskaičiau ir išėjau. Man nereikia jokių kortelių, jų PIN kodų, nereikia rūpintis grynaisiais ir po to laukti grąžos, – tikina pirmasis centro „Denticijos“ klientas, atsiskaitęs už paslaugas „Bitcoin“ valiuta“. – Aš, kaip apsaugos specialistas, tikrai žinau, kad tai yra saugus atsiskaitymo būdas. Nors ir mano žmona dar vis prisibijo atsiskaityti šiais pinigais, ji vis tiek žino, kad net ir pametusi telefoną, turės atsarginę kopiją „Bitcoin“ sąskaitos kompiuteryje ir nenukentės“.